Atrakcyjne wejścia grupowe!  Sprawdź»

12.11.2010  o godz. 8.00 rano nastąpiło uroczyste otwarcie nowego, nowocześnie zaprojektowanego i komfortowo urządzonego obiektu rekreacyjno-sportowego „MISIAŁEK” w Tarnowie Podgórnym przy ul. Poznańskiej 131 A.

Główną częścią naszej hali sportowej, wykonanej w nowoczesnej technologii, jest pełnowymiarowe, profesjonalne, kryte lodowisko z dogodnym w użytkowaniu, bogatym zapleczem socjalnym

Lekka konstrukcja stalowa hali dźwiga stały dach, wykonany z termoizolacyjnych materiałów, skutecznie izolujących naszych gości od warunków atmosferycznych, a duże okna boczne dają sporą dawkę światła dziennego doświetlającego w czasie dnia lodowisko. Poza porą dzienną mocne, nowoczesne, sztuczne oświetlenie hali daje wysoki poziom doświetlenia i komfort użytkowania.

Komfort ten jest jeszcze wyższy z powody znakomitej wentylacji hali, którą tak zaprojektowano, by odprowadzić dużą ilość wilgoci będącej naturalnym środowiskiem dla lodowiska. Wentylacja sprawia, że nie ma mowy o skraplaniu się cząsteczek wody na stropie hali i kapaniu na taflę lodu, a co za tym idzie, nie ma miejsca powstawanie nierówności tafli lodu, tak charakterystycznych dla zadaszonych lodowisk bez odpowiedniej wentylacji, zwłaszcza lodowisk namiotowych.

Dobre nagłośnienie hali oraz specjalnie dobrana muzyka umila czas wszystkim korzystającym z obiektu.

Do dyspozycji naszych gości w wypożyczalni czeka prawie 600 par wysokiej klasy, markowych łyżew w całej skali rozmiarów, by każdy, kto odwiedzi nasze lodowisko, mógł z niego skorzystać.

Sezon u nas trwa od listopada do marca.

Do szatni i toalet  można nieograniczenie wchodzić w łyżwach w trakcie korzystania z lodowiska, bez kłopotliwego ich zdejmowania i ponownego wkładania. Pomieszczenia te tak zostały zaprojektowane i wyposażone, by ułatwić korzystanie z nich naszym gościom.

Ogromną zaletą wizyty na naszym lodowiskujest  fakt, że nasi goście kupując bilet wstępu nie mają ograniczeń czasowych korzystania z uroków naszego obiektu. Po prostu kupuje się bilet wstępu na nieograniczony czas (jedynym ograniczeniem są godziny otwarcia obiektu).

Należy też wspomnieć, że wszystkie dzieci do lat 10 korzystające z lodowiska muszą dla ich własnego bezpieczeństwa poruszać się na lodzie w specjalnych kaskach, których wypożyczenie jest BEZPŁATNE!

Dodatkowo informujemy że, nad bezpieczeństwem wszystkich korzystających z lodowiska czuwać będzie ochrona obiektu, także nad bezpieczeństwem pozostawionych w szatni rzeczy. By było to możliwe, każdy korzystający z lodowiska ma do swojej dyspozycji szafkę zamykaną na klucz, który to klucz musi nosić ze sobą w widocznym miejscu – zawieszony na szyi.

Bezpieczeństwo na lodzie – to także swoboda z jego korzystania. W tym celu ograniczamy liczbę jednocześnie korzystających z lodowiska do liczby 200 naszych gości, tak by na tym obszernym lodowisku czuć się naprawdę swobodnie.

Co godzinę i 40 minut tafla lodu jest odnawiana za pomocą specjalistycznej maszyny do gładzenia lodu, tak by zapewnić pełny komfort jej użytkowania. Czas potrzebnej przerwy nie ma oczywiście żadnego wpływu na czas korzystania z lodowiska, ponieważ u nas klient płaci za wstęp, a nie za „upływające” minuty.

Dla dyspozycji naszych gości jest ponadto obszerny, wygodny, bezpłatny parking, by można było podjechać samochodem bezpośrednio przed halę lodowiska i nie martwic się o dodatkowe opłaty. Teren jest dobrze utwardzony i oświetlony.

Podjęliśmy się budowy tego lodowiska z nadzieją, że nasza inicjatywa przyczyni się do usportowienia wielkopolskiej młodzieży oraz stanie się ulubionym miejscem rekreacji i spędzania wolnego czasu dla wszystkich naszych gości.

Mamy też nadzieję, że nasze lodowisko przyczyni się do rozwoju i popularyzacji hokeja na lodzie w naszym rejonie kraju, poprzez najlepsze w Wielkopolsce warunki do jego uprawiania.

Dookoła tafli lodowiska znajduje się ochronna, trwała banda, która jest świetnym miejscem na skuteczną reklamę.

Takiego lodowiska nie było dotąd w Wielkopolsce!
Tak dobrych warunków do rekreacji na łyżwach, czy też uprawiania hokeja – nie znajdziecie nigdzie indziej w naszym regionie.

Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych do odwiedzin i korzystania z naszego obiektu, a jeśli zainteresowanie chętnych będzie odpowiednio duże – wydłużymy czas otwarcia obiektu, tak by wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom i nie narazić naszych gości na dokuczliwy tłok.

Nauka jazdy!

Lokalizacja

Adres

Tarnowo Podgórne
ul. Poznańska 131 A
email: lodowisko.misialek@gmail.com
tel. ‭780 093 075‬